Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/domeny/michalkozal.swi.pl/www/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Shadow
Slider

Duszpasterze

Proboszcz

ks. mgr Edward Sokołowski
ur. 16.04. 1961r.
święcenia kapłańskie: 15. 12. 1985 r. - w parafii od 1.08.1992 r. (z przerwą - od czerwca 2002 r. - do sierpnia 2003 r.)
imieniny: 13 października
Pochodzi z parafii: M.B. Nieustającej Pomocy - Drawno
kontakt: Telefon (+48) 91 321 31 82


Wikariusze

ks. mgr lic. Paweł Wiśniewski
ur. 23.07.1979 r.
święcenia kapłańskie: 27.05.2005 r.
imieniny: 29 czerwca
Pochodzi z parafii: Matki Boskiej Ostrobramskiej w Szczecinie, w parafii od 01.09.2023 r.

ks. mgr Adrian  Czarnecki
ur. 07.06.1988 r.
święcenia kapłańskie: 06.06.2015 r.
imieniny: 5 marca
Pochodzi z parafii: Najświętszego Zbawiciela - Szczecin, w parafii od 23.08.2021 r.

 

Ksiądz rezydent: 

ks. Prałat Roman Garbicz, kanonik honorowy Kapituły Katedralnej
ur. 22.02.1948r.
święcenia kapłańskie: 18.06.1972r. - I proboszcz od 29.10.1989r
imieniny: 28 lutego
Pochodzi z parafii: Św. Trójcy - Suliszewo
kontakt: Telefon (+48) 91 321 31 82
Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim proboszczu - kliknij Ciekawostki - polecam!

Powołania:

  • ks. Artur Minierski, święcony 1990 r.
  • ks. Piotr Skiba, święcony 2001 r.
  • ks. Marcin Młodawski, święcony 2003 r.
  • O. Tarsycjusz / Sebastian/ Krasucki - Franciszkanin, święcony 2003 r.
  • ks. Łukasz Huszcza, święcony 2004 r.
  • ks. Marcin Szczodry święcony 2006 r.
  • ks. Dawid Lewandowski święcony 2018 r.
  • ks. Łukasz Paluch święcony 2019 r.
Księża wikariusze pracujący w parafii:
  • ks. Wojciech Musiałek 1989-1990
  • ks. Ireneusz Starachowski 1990-1993
  • ks. Jan Uzdowski 1990-1993
  • ks. Andrzej Stolarski 1993-1994
  • ks. Zbigniew Rzeszótko 1993-1995
  • ks. Jacek Szunejko 1994-1996
  • ks. Waldemar Sadowski 1995-1997
  • ks. Robert Żołnierzów 1996-1999
  • ks. Sławomir Zyga 1997-1998
  • ks. Mariusz Wenta 1998- 1999
  • ks. Arkadiusz Skwara 1999-2001
  • ks. Arkadiusz Grzelak 1999-2000
  • ks. Janusz Skałecki 2000-2005
  • ks. Piotr Subocz 2001-2005
  • ks. Mirosław Staroszczyk 2002-2003
  • ks. Piotr Gronostaj 2003-2005
  • ks. Krzysztof Zdziarski 2005-2006
  • ks. Robert Szyszko 2005-2006
  • ks. mgr Jarosław Grybko 2009-2012
  • ks. mgr Robert Dabrowski 2009-2012
  • ks. mgr Artur Rasmus 2009-2012
  • ks. mgr Tomasz Gruszto 2014-2015
  • ks. mgr Dariusz Pilarski 2015-2017
  • ks. mgr Łukasz Szumski 2017-2018
  • ks. mgr Marek Miecznik 2018-2019
  • ks. mgr Daniel Majchrzak 2015/ 24.08/ - 2021/23.08/
  • ks. mgr Daniel Sacik 2019 /13.02 - 2021/23.08/
  • ks. mgr Tomasz Kałuża 23.08.2021 - 31.08/2023

 

© 2024 Parafia Rzymskokatolicka pw. Błogosławionego Michała Kozala w Świnoujściu