Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/domeny/michalkozal.swi.pl/www/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Shadow
Slider

ogłoszenia duszpasterskie

                                                                                 XXXII NIEDZIELA   ZWYKŁA 12 listopada  2023 r.

1/ W dniu dzisiejszym  wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie obchodzimy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „TO JEST ZAWSZE NASZ DOM”, który w tym roku poświęcony jest pomocy duchowej i materialnej wspólnotom chrześcijańskim Bliskiego Wschodu. Stąd po Mszy Św. wychodząc  ze świątyni będziemy mogli do puszki na ten cel złożyć dobrowolną ofiarę.

2/ Od poniedziałku do soboty w dni powszednie o godz. 17.30 przed Mszą Św. są zanoszone modlitwy za naszych zmarłych poleconych w wypominkach.

3/ Przygotowując się wraz z całą Archidiecezją do owocnego przeżywania Wielkiego Jubileuszu Dziewięćsetlecia Pomorskiej Misji św. Ottona zapraszamy we wtorek, 14 listopada po Mszy Św. o godz. 18.00 na Nowennę Odnowy Wiary.                                    

4/ Spotkanie formacyjne związane z bierzmowaniem uczniów kl. VIII będzie miało miejsce 14 lub 16 listopada / wtorek lub czwartek do wyboru/. Rozpocznie się o godz. 18.30

5/ W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.  

6/ Od piątku, 17 listopada, w ramach duchowego przygotowania do Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata będziemy przeżywać Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla w intencji o łaskę poddania się Jemu w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie. Nowenna w dni powszednie będzie po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.15.

7/ Od 1- 30 grudnia będzie odprawiana codziennie Msza Św. zbiorowa za zmarłych.

8/ W każdą niedzielę listopada na godz. 15.00 zapraszamy na cmentarz, przy kaplicy na wspólną modlitwę za naszych zmarłych. W dzisiejszą niedzielę modlitwy za zmarłych prowadzi Nasza Wspólnota Parafialna.  

9/ „W tym domu, jakim jest świat, każdy ma prawo być oświecony miłosierdziem, nikt nie może być go pozbawiony. Niech nieugiętość miłości św. Tereski, inspiruje nasze serca w tym Światowym Dniu, niech pomaga nam „nie odwracać twarzy od biedaka” i zawsze wpatrywać się w ludzkie i Boskie oblicze Pana Jezusa Chrystusa” – napisał papież Franciszek w orędziu na VII Światowy Dzień Ubogich, który będziemy obchodzić 19 listopada, w przyszłą niedzielę pod hasłem: „Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka” (Tb 4,7).

© 2023 Parafia Rzymskokatolicka pw. Błogosławionego Michała Kozala w Świnoujściu