Menu
Polecamy
Kontakt
Kontakt
Gazetka
Statystyka
Duszpasterze

Proboszcz

ks. Prałat Roman Garbicz, kanonik honorowy Kapituły Katedralnej
ur. 22.02.1948r.
święcenia kapłańskie: 18.06.1972r. - I proboszcz od 29.10.1989r
imieniny: 28 lutego
Pochodzi z parafii: Św. Trójcy - Suliszewo
kontakt: Telefon 091-321 31 82
Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim proboszczu - kliknij Ciekawostki - polecam!

ks. mgr Edward Sokołowski - pomoc duszpasterska
ur. 16.04. 1961r.
święcenia kapłańskie: 15. 12. 1985r. - w parafii od 1.08.1992r. (z przerwą - od czerwca 2002r. - do sierpnia 2003r.)
imieniny: 13 października
Pochodzi z parafii: M.B. Nieustającej Pomocy - Drawno
kontakt: Telefon 091-321 31 82


Wikariusze


ks. mgr Dariusz Andrzej Pilarski
ur. 05.03.1973 r.
święcenia kapłańskie: 31-05-1998 r.
imieniny: 19 grudnia
- w parafii od 24.08.2015 r.


ks. mgr Daniel Majchrzak
ur. 27.04.1985 r.
święcenia kapłańskie: 06.06.2015 r.
imieniny: 21 lipca
- w parafii od 24.08.2015 r.

Powołania:

  • ks. Artur Minierski, święcony 1990 r.
  • ks. Piotr Skiba, święcony 2001 r.
  • ks. Marcin Młodawski, święcony 2003 r.
  • O. Tarsycjusz / Sebastian/ Krasucki - Franciszkanin, święcony 2003 r.
  • ks. Łukasz Huszcza, święcony 2004 r.
  • ks. Marcin Szczodry święcony 2006 r.

Księża wikariusze pracujący w parafii:

  • ks. Wojciech Musiałek 1989-1990
  • ks. Ireneusz Starachowski 1990-1993
  • ks. Jan Uzdowski 1990-1993
  • ks. Andrzej Stolarski 1993-1994
  • ks. Zbigniew Rzeszótko 1993-1995
  • ks. Jacek Szunejko 1994-1996
  • ks. Waldemar Sadowski 1995-1997
  • ks. Robert Żołnierzów 1996-1999
  • ks. Sławomir Zyga 1997-1998
  • ks. Mariusz Wenta 1998- 1999
  • ks. Arkadiusz Skwara 1999-2001
  • ks. Arkadiusz Grzelak 1999-2000
  • ks. Janusz Skałecki 2000-2005
  • ks. Piotr Subocz 2001-2005
  • ks. Mirosław Staroszczyk 2002-2003
  • ks. Piotr Gronostaj 2003-2005
  • ks. Krzysztof Zdziarski 2005-2006
  • ks. Robert Szyszko 2005-2006
  • ks. mgr Jarosław Grybko 2009-2012
  • ks. mgr Robert Dąbrowski 2009-2012
  • ks. mgr Artur Rasmus 2009-2012
  • ks. mgr ks. mgr Piotr Buda 2014-2015
  • ks. mgr Tomasz Gruszto 2014-2015




Copyright by Jerzy Farkas