Menu
Polecamy
Kontakt
Msze św.
Statystyka
Ogłoszenia duszpasterskie
DRUGA NIEDZIELA ADWENTU - 10 grudnia 2017 r.
 1. Roraty w naszej świątyni – w poniedziałek, środę, piątek, sobotę o godz. 7.00, we wtorek, czwartek o 18.00. ZAPRASZAMY NA RORATY W SPOSÓB SZCZEGÓLNY DZIECI. Pragniemy przypomnieć dla dzieci o lampionach oraz o serduszkach, na których piszą spełnione przez siebie dobre uczynki.
 2. W sobotę, 16 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do św. Jana Pawła II- odczytanie próśb, podziękowań, odmówienie litanii i ucałowania relikwii Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy… Kartki z podziękowaniami i z prośbami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II możemy składać do puszki- skarbony przy obrazie Jezu Ufam Tobie.
 3. III Niedziela Adwentu, 17 grudnia, w naszej wspólnocie parafialnej będzie dniem bezpośredniego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, poprzez wygłoszone słowo Boże przez ks. Macieja Szmuca - dyrektora Caritasu podczas każdej Mszy św. i skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  O godz. 17.00- nabożeństwo pokutne i okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 20.00.
 4. W przyszłą niedzielę na godz. 19.15 zapraszamy do kościoła młodzież kl. III Gimnazjum na spotkanie związane z przygotowaniem do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
 5. Również w przyszłą niedzielę przy wyjściu ze świątyni będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary do puszki na zakup darów żywnościowych dla najuboższych z naszej parafii, które jak co roku będą przekazane przez parafialną Caritas.
 6. Opłatki wigilijne możemy nabyć w Niedzielę po Mszy św. przy obrazie Jezu Ufam Tobie, a w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00 w zakrystii w kościele.
 7. W czasie adwentu zapraszamy do modlitwy "Akatystem ku czci Bogurodzicy"- przepięknej modlitwy, wychwalającej Najświętszą Maryję Pannę, a pochodzącej z tradycji Kościoła Wschodniego.
  Zapraszamy w najbliższą środę, 13.12.2017r. o godz. 19.00 do naszej świątyni, a 20 grudnia do kościoła NMP „ Gwiazdy Morza”. Prosimy o zabranie ze sobą świecy.
 8. Przy wyjściu z kościoła w holu, jest możliwość nabycia świec „ Caritas” na stół wigilijny i kartek świątecznych.

Ks. prał. Roman Garbicz, proboszcz


Copyright by Jerzy Farkas