Menu
Polecamy
Kontakt
Msze św.
Statystyka
Ogłoszenia duszpasterskie
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 18 marca 2018 r.
  1. W dniu dzisiejszym na godz. 19.15 zapraszamy do kościoła młodzież kl. III Gimnazjum oraz osoby starsze na spotkanie związane z przygotowaniem do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w dzisiejszą niedzielę o godz. 17. 45.
  3. Od poniedziałku do środy według podanego planu uczestniczą w naukach rekolekcyjnych dzieci i gimnazjaliści ze Szkoły Podstawowej nr 4 i Społecznej.
    Natomiast od środy do piątku odbędą się w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje dla młodzieży szkół średnich.
  4. W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci i dla tych wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w drodze krzyżowej ulicami naszego miasta, która rozpocznie się z kościoła N.M.P. „Gwiazdy Morza” o godz. 19.00, a zakończy się w naszym kościele.
  5. W sobotę, w kościele o godz. 17.00 odbędzie się nauka przed sakramentem chrztu dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które maja otrzymać chrzest w czasie świąt.
  6. Przyszła niedziela to już Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie miało miejsce błogosławieństwo palm. Jak jest w zwyczaju naszej parafii również będzie możliwość nabycia palm przed Mszą św. za dobrowolną ofiarę z przeznaczeniem na pomoc świąteczną dla najuboższych.
    Zwracamy się do wszystkich osób dysponujących wolnym czasem w czwartek i w piątek o godz. 15.00 o pomoc w przygotowaniu palm. Palmy będą przygotowywane w holu przy wejściu do kancelarii.

Ks. prał. Roman Garbicz, proboszcz


Copyright by Jerzy Farkas