Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/domeny/michalkozal.swi.pl/www/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89
Shadow
Slider

Grupy parafialne

Grupa Modlitewna Odnowa w Duchu św.
- w każdy poniedziałek o godz. 1800 czynnie uczestniczy we Mszy św. a później w spotkaniu modlitewnym - osoby pragnące poznać tę wspólnotę i chcące należeć do tej grupy są mile widziane!

Ruch Oaza Rodzin - Domowy Kościół.
Tworzą je sakramentalne małżeństwa. Domowy Kościół dąży do odnowy małżeństwa, rodziny. Ta odnowa dokonuje się poprzez wspólną modlitwę, rozważanie Pisma św., codzienną modlitwę małżeńską i rodzinną, Eucharystię, spotkania w gronie małżeństw. W ten sposób pragną pogłębiać jedność i miłość małżeńską, rodzinną i wzajemnie dążyć do świętości.
   W każdą niedziele o godz.1000 czynnie uczestniczą we Mszy św. Chętnych małżonków , którzy jeszcze bardziej pragną pogłębiać duchowość swojego życia małżeńskiego opartą na Bogu i umacniać swoja miłość małżeńska zapraszam do tej wspólnoty.

Żywy Różaniec
- należy 140 osób - VII Róż. Poprzez codzienną jedną dziesiątkę modlitwy różańcowej nieustannie się modlą i wypraszają nam i innym potrzebne łaski. Wspólnie spotykają się w każdą I Niedzielę miesiąca o godz. 1700 na modlitwie.
Osoby chętne - wiek nie gra roli - serdecznie zapraszamy do tej wspólnoty.

Caritas Parafialna 
- Panie i Panowie w sposób szczególny na święta Bożego Narodzenia i na Wielkanoc przygotowują ponad 80 paczek żywnościowych.

W naszej parafii działają również:

  • Honorowa Straż N.S.P.J.,
  • Dziecięce Koło Papieskie Dzieł Misyjnych
  • Poradnictwo Rodzin

Ministranci
 - do grona których należy 20 osób - w tym 15 chłopców w różnym wieku . Reszta to osoby dorosłe : Panowie; ojcowie rodzin, studenci, młodzież pracująca. Wszyscy Oni chętnie posługują przy ołtarzu. Jeśli chcesz pełnić posługę w czasie liturgii - zapraszamy!


© 2023 Parafia Rzymskokatolicka pw. Błogosławionego Michała Kozala w Świnoujściu